Jag var iväg med dottern och gav henne ett nytt träningsprogram. Hon hade fått ett av en instruktör på gymet men jag var inte helt nöjd med valet av övningar. Jag menar ingen känner min dotter som jag plus att jag faktiskt då är personlig tränare, så nu har hon ett program som är som klippt och skuret för henne.
Vi tränade igenom det idag och ska imorgon iväg igen för att gå igenom programmet så hon kommer ihåg allt, efter det blir det lite löpning på bandet.
Nu ska jag fortsätta att lägga in annonser på Tradera, ja jag har ju sagt att jag är beroende av det och jag fortsätta handla därifrån måste jag ju sälja lite också. Mest nya saker men slänger in ett och annat som används någon gång också.