Chefsmässan

Min jobb har varit en aningen intensivt denna vecka som ni kanske märkt här på bloggen. Jag har knappt hunnit blogga alls senaste tiden. Men nu blir det ändring 🙂

Bl.a. hade jag en mässa att förbereda och genomföra med Effectgänget på jobbet. Victus Effect jobbar med individanpassade hälsolösningar på företag och vad passar inte bättre än att stå på Personal och Chefsmässan i Kista då?

Det är alltid en massa att fixa inför en mässa speciellt med så kort tid som jag hade på mig då vi verkligen bokade mässan i sista minuten. Men jag tyckte att gänget genomförde mässan perfekt och jag är stolt över alla mina kollegor, för att vara mer specifik så tack till följande:

Jessica
Anna
Camilla
Jocke
Christoffer
Sebastian
– för att ni var grymma på mässan

Micke – för att du var behjälplig med att köra och se till att saker fanns på plats

David – för alla print

Grymt bra jobbat!

 IMG_2880

Är ditt företag intresserad av individanpassad hälsokartläggning eller kanske en massagefåtölj? Kontakta mig så kan jag nog hitta på nåt bra till er.

IMG_2883

IMG_2881

Stort tack till OLWs grymma mini mellanmål som fanns i vår monter så vi kunde bjuda på nyttig energi till våra besökare.

IMG_2877

IMG_2879

IMG_2876

0 svar på ”Chefsmässan”

  1. Åh, när ni ändå var i Kista där så skulle ni ju ha kommit in till oss på Blueberry Lifestyle Kista för näringsrika smoothies, mat och produkter!!! Next time! 😉

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *