Någon behövde pengar och jag en ny väska

Tory Burch

Jag är med i en grupp på Facebook som heter ”lyxloppis Stockholm” där kan du fynda massa olika märkesvaror. Så gillar du att fynda fina saker, gå med i gruppen.
Du hittar allt från billigare märken som Tory Burch till dyrare som Chanel, men allt måste vara märkesdesigners. Jag råkade bara klicka in på en annons som dök upp i mitt flöde och där fanns vardags väskmodellen som jag behöver en ny av, min liknade som jag har i Versace börjar ha sett sin bästa tid.

Samtidigt såg jag att hon hade ett supersött armband som jag inte heller kunde låta bli.
Det bästa av allt var att det var fasta schyssta priser och ingen budgivning. Jag gillar inte budgivning, även om det kan bli riktigt bra priser men då måste jag ha koll om någon annan budar och på FB händer det så mycket hela tiden så det är lätt att missa.

Jag var iallafall först ut på annonsen och dagen efter flyttade dessa hem till mig. Här kan du hitta lantlig inredning och loppis

Söta va?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *