Bloggar i London

Jaha ja då har vi landat i London efter en massa flygtimmar ifrån Miami, men med bra filmer och ganska gott om plats så gick tiden faktiskt nästan snabbt. Nja, det var väl att överdriva men jag hann iallafall med att kolla 4 filmer och äta för mycket toblerone på resan.

Nu ska vi bara hoppa på planet här och landa i Stockholm, väl hemma kan jag lpova er att jag kommer sova gott efter en hel dags shopping i USA och sen en resa hem utan sömn. Men det passar utmärkt att komma hem på kvällen sova hela natten och sen upp och jobba då är man på en gång tillbaka i svensk tid.

Visst börjar man bli lite trött efter en lång dag men det är bara att kämpa på och jag säger alltid att så länge jag får resa så spelat inte restiden någon roll.
Att resa är det bästa jag vet och jag uppskattar varenda timma på ett flyg så länge jag får se världen.

IMG_2611

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *