Frågor och svar

Vilken otroligt spännande lördagskväll jag haft somnade framför tvn, jag som iaf hade tänkt kolla på en film, ja ja det e ju tur att det finns söndagar och söndagar är perfekta filmdagar. Men innan det har jag har ett par timmar med jobb i gymet. Jag har 2 klasser och sen måste jag göra klart det nya aerobicprogrammet som jag lovat mina kunder, har lite idé torka just nu så får se hur det går.

Tidigare idag hann jag med en lunch med en vän från Örebro, vi åkte till Solnacentrum så jag kunde hämta en sko som jag lämnat in för lagning. När jag var klar där så mötte jag upp min dotter på Åkeshovsbadet.

Jag får en mängd med frågor, tyvärr så finns det inte tid att svara privat på alla frågor även om jag skulle vilja. Men jag kommer ta upp flera av era frågor i bloggen ist.

I fredags träffade jag på en PT kollega från Balance på Cafét. Efter Cafét tog jag som vanligt en sväng förbi mitt favvo ställe Solidaritet, tyvärr så har det stället på olika sätt gjort mig besviken och ledsen ett par gånger sista tiden och det känns jätte tråkigt.

Jag och PT Maria                                                  foto: Jean Vanrop

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *